29. 1. 2019
Úspěchy našich studentů v olympiádách

Studentky Nela Dvorská a Erika Kubálková (obě z IV.B) obsadily 1. a 2. místo v olympiádě z českého jazyka Prahy 1 a student Martin Vukačević (IV.A) obsadil 1. místo v dějepisné olympiádě Prahy 1. Všichni budou reprezentovat školu v celopražském kole.

Za velký úspěch považujeme i umístění Oskara Kadlečíka z 8.B Malostranské ZŠ, který ve velké konkurenci gymnázií a jazykových škol obsadil v olympiádě z českého jazyka krásné 6. místo.

Do zemského kola olympiády Certamen Latinum postupují Adam Šlegl a Richard Janeček (oba z VI.B).

Musíme ocenit též studentku Kateřinu Sedláčkovou (V.A), která v olympiádě z českého jazyka II. kategorie obsadila krásné 5. místo, a Kristýnu Dubskou (V.B) v téže olympiádě na 10. místě z celkových 24 účastníků z Prahy 1.

Všem studentům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci a držíme palce do dalších kol.

Yvona Šímová, Jitka Doležalová a Jan Dušek