mezinárodní zkoušky

Malostranské gymnázium připravuje své studenty na zkoušky Cambridge – FCE, CAE, CPE, které patří mezi nejprestižnější jazykové kvalifikace. Zkoušky uznává více než 20 000 univerzit, zaměstnavatelů a institucí po celém světě.

Příprava na zkoušky je součástí školního vzdělávacího programu v rámci volitelných předmětů a z tohoto důvodu je zdarma. Dále nabízíme našim studentům konzultace a mock testy zdarma.

Ve spolupráci s AKCENT IH Prague a Cambridge P.A.R.K. umožňujeme našim studentům registrace na zkoušky se slevou 5% z ceny zkoušky.

Veškerý servis ohledně Cambridge zkoušek zajišťuje Mgr. Marina Dowden. Pro bližší informace ji neváhejte kontaktovat na adrese dowden.marina@malgym.cz.

M. Dowden také nabízí přípravné kurzy na zkoušky Cambridge, konzultace a mock testy pro veřejnost za nejlevnější cenu v městě.

Přípravný kurz na CAE: 30x90min./5999 Kč, více zde

CAE mock test takes place on 10 November.

Start time 2 pm.

Classroom 20.

Paper 1 (Reading and Use of English) - 1h 30 min.

Paper 2 (Writing) - 1h 30 min.

Paper 3 (Listening) - 40 min.

Please, register before 8 November at dowden.marina@malgym.cz

Examination fees of 350 CZK must be paid before 8 November unless you are a student of Malostranske gymnazium.

For more information please contact Marina Dowden at dowden.marina@malgym.cz