16. 9. 2019
Zažít Malgym Jinak

Zveme vás na akci Zažít Malgym Jinak, která se bude konat 27. a 28. 9. 2019 v budově školy.

Během těchto dvou dnů se škola promění. Ve třídách budou probíhat zajímavé přednášky od bývalých či nynějších pedagogů a absolventů. Nebudou chybět workshopy. V tělocvičnách si vyzkoušíte pohybové aktivity, pro které už na hodinách tělocviku nezbyl čas. A pokud vyjde počasí, terasa se promění v letní kino Filmového klubu. No zkrátka zažijeme Malgym jinak.

Takhle velká akce ovšem vyžaduje více lidí, kteří pomohou s organizací nebo si sami nějaký program připraví. Může pomáhat každý! Jestli máte zájem, napište Studentskému parlamentu nebo na chodbě kontaktujte Jonáše Felkela z 8.BG / Betty Doležalovou z 6.BG, kteří vás rádi do organizace zasvětí.

Kontakt:

spms@malgym.cz