7. 11. 2019
Atletické závody Prahy 1

21.10. se konaly atletické závody na Kotlářce. Den začal nevábně, štafety se už odehrály za slunného počasí, jupíííí.

Naši mladší žáci nastoupili v sestavě Hulpach, Rys, Škoda, Petr, Háša. Filip rys obsadil krásné 3. místo ve skoku do dálky. Rovněž štafeta Hulpach, Rys, Háša a Petr obsadila místo třetí.

Mladší žákyně si vedly o poznání lépe. Julča Šimáčková doběhla druhá v běhu na 600 m a zároveň svým 40 m dlouhým hodem vyhrála hod. Beata Kindlová obsadila 2. místo ve skoku do dálky jako neatletka. Holky ve složení Kindlová, Sedlářová, Šimáčková a Uchalová vybojovaly i 2. místo ve štafetě.

Starší žáci obsadili 3. místo ve štafetě na 60m ve složení Hajdovský, Obst, Pisanenko a Slavík. Překvapením soutěže v kouli byl Roman Pisanenko, který ač ten den vrhal poprvé v životě, dokázal kouli dostat za 10 metrovou hranici a obsadil tak druhé místo. Matěj Slavík si zase vyskákal 2. místo ve výšce! Obrovskou pochvalu si ale zaslouží Alex Obst, který vyhrál běh na 60 m, skok do výšky i do dálky. Klobouk dolů za takovou všestrannost! Blahopřeju!

Starší holky bojovaly jako lvice. Ve všech disciplínách byla některá na bedně. Vendula Krausová nevrhla naštěstí šavli ale kouli a to tak daleko, že z toho bylo 2. místo. Bára Jelínková zase doběhla 3. v běhu na 60 m. Bára Suchánková i s bolavým kolenem zakončila 800 m na 2. místě, je to rváčka! Velká pochvala patří Andree Fiedlerové, která vyhrála výšku a na dálce skončila hned druhá za Bárou Jelínkovou, která dálku vyhrála. Obě holky byly o parník před třetí v pořadí, skákaly okolo 5 metrů. Hvězdy ve složení Krausová, Fiedlerová, Suchánková a Jelínková doběhly druhé ve štafetě. Škoda jedné špatné předávky, která, potvora, hrála roli.

Mrzí mě, že zranění Terky Haveldové ukončilo její závodění.

Všem zúčastněným mnohokrát děkuji za reprezentaci školy.