17. 1. 2020
Debata s absolventy

Ve čtvrtek 19. prosince se ve školní knihovně uskutečnila debata s absolventy naší školy Alžbětou Rajchlovou, Alžbětou Stančákovou, Janem Havelkou, Františkem Svěrákem, Kristýnou Čepkovou, Kateřinou Samkovou, Klárou Sedlo, Marií Kordovskou, Annou Tydlitátovou, Sárou Košťákovou, Terezou Kosákovou a naší bývalou profesorkou paní Vlastou Brožovou.

Debata byla zaměřená na výtvarné umění, literaturu, film a divadlo. Byla přínosná nejen pro studenty, kteří se chtějí prosadit v současném uměleckém světě, ale také pro všechny studenty Malostranského gymnázia a základní školy, kteří se chtěli dozvědět něco více o tehdejším studiu na naší škole či jakým způsobem pokračovat po maturitě.

Po skončení byli všichni zváni na koncert našeho školního sboru Josef v kostele sv. Josefa. Debatu moderovali Jan Sobotka a Richard Janeček ze současných septim.

Na další návštěvu našich absolventů, působících tentokrát v oblasti vědy, se můžete těšit už 30. ledna 2020.