9. 12. 2019
Happening

Ve čtvrtek 5. 12. 2019 se na naší škole konal tradiční happening, plakáty si můžete prohlédnout tady, fotografie v galerii základní školy a také v samostatných galeriích na stránkách jednotllivých tříd.

9. 12. 2019
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků a žáků přípravné třídy

Všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče uvítáme ve čtvrtek 16. ledna 2020 od 15.00 do 18.00 hodin v budově prvního stupně v Karmelitské ulici. Informační schůzky pro rodiče se budou konat vždy od 16.00...

Více

9. 12. 2019
Mikulášská nadílka

Jako každý rok touto dobou nás navštívil Mikuláš se svými pomocníky, čertem a andělem. Za přednesené básničky a písničky předali dětem tradiční nadílku.

Fotografie najdete v galerii.

9. 12. 2019
Taneční tělocvik

Jak už se stalo tradicí, opět nás navštívil pan Jaroslav Havelka a se všemi třídami prvního stupně si v rámci hodin tělocviku zatancoval, děti se naučily nové choreografie a pořádně se vyřádily.

Už nyní se těšíme na příště!

Mgr. Renata Turková

Fotografie si můžete prohlédnout...

Více

3. 12. 2019
Výroba razítek v 7.A na NtVv

Vyráběli jsme razítka z obyčejné gumy, abychom dodali naší kaligrafii závěrečnou z tečku. Znak hora a řeka tak mají i naše jména. Použili jsme slabiky a písmena z japonské abecedy katakana či hiragana. Fotografie najdete v galerii.

3. 12. 2019
Právník 2

Dne 28. 11. se zakončil dvouhodinový workshop s právníkem. Na začátku hodiny proběhla rychlá kontrola otázek z on-line dotazníku, následoval komiks na to, jak je důležité trvat na písemné smlouvě. A na závěr si žáci ve skupince vyzkoušeli pracovní pohovor, kde jeden hrál...

Více

3. 12. 2019
Jak to chodí na středních?

V hodině předmětu Svět práce k nám do školy zavítali naši bývalí deváťáci. Někteří z nich studují obchodní školy a další jsou na gymnáziu Botičská a Arabská.

Žáci 9.B si poslechli, jaké jsou tam jiné předměty, jaké mají rozvrhy, co se od nich očekává, jaký je adaptační pobyt...

Více

3. 12. 2019
Fyzika názorně

V rámci tématu Rozklad sil skládali žáci 8.AZ v hodině fyziky klenákový oblouk z kvádrů.

RNDr. Petr Kolář

2. 12. 2019
Schola Pragensis

Od čtvrtka do soboty probíhá v prostorách Kongresového centra Praha velká výstava s nabídkou pražských středních škol a jejich studijní nabídky. Zatímco osmáci a deváťáci obcházejí stánky a vybírají z překvapivě pestré nabídky nejrůznějších oborů, studenti a profesoři...

Více

1. 12. 2019
Vánoční koncerty a soustředění

Náš sbor Josef se v milovaném Kostelci nad Černými lesy soustředil nejen na Vánoce. Rádi Vás všechny potěšíme na prosincových koncertech!

Foto z Kostelce naleznete zde.