3. 12. 2020
Výuka od 7.12. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 7. 12. 2020 dojde v rámci rozvolňování k dalším změnám ve výuce. Přehled je zde:

ZŠ 1. stupeň – beze změny plná docházka

ZŠ 2. stupeň a nižší gymnázium  - beze změny pokračujeme v nastaveném systému střídání (rotace). Do školy půjdou „béčka“, naopak „áčka“ budou týden v distanční výuce. 9. ročník ZŠ chodí do školy v plném rozsahu.

Oktávy – změna – budou chodit v plném rozsahu do školy (kromě TV), všechny předměty se učí i dělí podle rozvrhu – homogenní skupiny na VG nejsou povinné.

Vyšší gymnázium  – změna – zahajujeme střídavou (rotační) docházku, homogenní skupiny nejsou na VG povinné, tudíž budeme učit dle standardního rozvrhu (kromě TV = vycházky) včetně dělení jazyků a VP. Od 7. 12. nastoupí do školy kvinty a septimy. Sexty zůstávají ještě týden v distanční výuce.

Třídy se stěhují podle rozvrhu.

Další informace:

• Obědy v ŠJ Dražického n. jsou automaticky přihlášeny u žáků, kteří mají prezenční výuku; volte si stravu, v případě potřeby odhlašujte
  • Z důvodu hygienických opatření je třeba být ve škole po celou dobu v roušce, při vstupu si desinfikovat ruce, dodržovat odstupy a nosit přezutí. Také budeme hodně větrat - oblékněte se více.
  • místo tělesné výchovy se chodí na vycházku – mějte dostatečné oblečení (krajové TV rušíme)

Tomáš Ledvinka