Jste zde

1. 1. 2022
VÁNOČNÍ KRABICE

Letos jsme si užili již 5. ročník charitativní aktivity, která se nepozorovaně leč rychle rozrůstá i mimo naši školu. VÁNOČNÍ KRABICE!

Před pěti lety jsme si (s už tehdy) bývalou studentkou Anetou Kodytkovou řekly, že Krabice od bot jsou skvělý nápad, ale že chceme jít jinou cestou a chceme pomáhat konkrétním rodinám, u kterých víme, jaký je problém a že dárky neskončí špatně... Oslovily jsme několik organizací a ty nám dodaly děti z pěstounských rodin. Z rodin, kde se o ně starají rodinní příslušníci. Proč právě je? Více informací můžete najít na stránkách naší spřátelené organizace, která nám půjčuje doménu O projektu (jcicr.cz)

RÁDA BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVALA VŠEM, KTEŘÍ SE ZAPOJILI, DOMA KRABICI VYROBILI S DĚTMI NEBO VE ŠKOLE DALI DÁREK DOHROMADY V RÁMCI TŘÍDY! Děkuji třídním učitelům, kteří třídní dárky korigovali. Velký dík patří všem, kteří dodali věci zvlášť mimo balíčky, mohli jsme je pak využít při výrobě balíčků náhradních pro děti, kterým dárce dárek nedodal...

V příloze je video přeplněného auta, které před Vánoci vyrazilo do Budějovic. Byla třeba i rakev. Na fotkách pak vidíte dárky při našem třídění v RC Letná a předáni dárků u stromečku v Plzni v Domusu, kam je vezla Aneta.

Na snímcích vidíte i zatím jediné fotky od jedné maminky, která neměla problém děti vyfotit pod stromkem. Těmto klukům zrovna dárce balíčky nedodal, takže vybalují dárky, které jsme vyráběly z vámi dodaných věcí mimo balíčky:-)

 

Jitka Kováříková