18. 5. 2022
#HappeningJinak

Vážení studenti MALGYMu, určitě všichni matně vzpomínáme na staré dobré časy, kdy nás každou zimu čekal neuvěřitelný zážitek v podobě našeho Happeningu. Tento rok nám, stejně jako pár předchozích, nebyla tato skvělá akce umožněna, nicméně to se teď změní!Jako náhradu za letošní Happening pro Vás máme připravenou jarní akci nesoucí název Happening Jinak! Asi se ptáte, proč jinak? Letošní Happening bude totiž jedinečný v tom, že závěrem práce nebude divadelní představení, ale audiovizuální dílo v podobě 10-15 minutového videa.Každá třída si v pátek 13.5. vylosovala jednu REALITY SHOW, na jejíž motiv budou videa během následujícího měsíce tvořit. Součástí hodnocení bude také plakát.Po vyhodnocení děl učiteli, budou videa zveřejněna prostřednictvím platformy Microsoft Stream, ke které mají všichni studenti přístup.Třídy budou rozděleny do kategorií podle věku a ti nejlepší z každé kategorie budou náležitě odměněni.Nižším ročníkům (Primy, Sekundy, šesté a sedmé třídy) nabízíme pomoc ve formě konzultanta z vyššího gymnázia. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email happeningjinak@malgym.onmicrosoft.com či na instagram @studentimalgymu, kde vždy najdete aktuální informace.