Den otevřených dveří

Vážení příznivci Malostranského gymnázia, milí uchazeči o studium na naší škole, vážení rodiče, letošní den otevřených dveří proběhl v úterý 11. ledna 2022.

Pokud jste se ho nezúčastnili online, nezoufejte, veškeré informace včetne videozáznamů naleznete právě tady.

Beseda se studenty Malgymu - Zástupci Studentského parlamentu odpovídají uchazečům o studium. Záznam besedy naleznete zde (60 min).

Prezentace vybraných předmětů - Učitelé Malgymu představují jednotlivé předměty a v navazující besedě reagují na dotazy. Záznam celého bloku naleznete zde (60 min), prezentaci na tomto odkazu.

Beseda s vedením školy - Mgr. Tomáš Ledvinka představuje Malostranské gymnázium a podává informace k přijímacímu řízení. Záznam naleznete zde (49 min), prezentaci na tomto odkazu.

____________________________________________________________________________________

další dokumenty:

Přihláška k přijímacímu řízení

Vyplněný vzor přihlášky

Studenti představují Malgym - 2minutové studentské video (2021)