diskusní fórum

Od školního roku 2016/2017 působí na Malostranském gymnáziu studentská iniciativa Diskusní fórum MALGYMu. Byla založena studenty a studenti si zde sami organizují diskuze a přednášky na aktuální témata ve společnosti, politice a kultuře na která ve vyučování není čas ani prostor. K tématům máme vždy zajímavé hosty. Na pozvání této iniciativy přišli debatovat na naší školu napřiklad teplický radní Dominik Feri, či předseda České středoškolské unie Štěpán Kment.

Scházíme se vždy ve středu o velké přestávce ve školní knihovně a rádi mezi sebou uvítáme každého nového spolupracovníka, organizační tým je otevřen všem! Už nyní ho tvoří pestrá směsice lidí z několika tříd. Příprava besed není jen zajímavou zkušeností do života ale navíc potkáte spoustu nových kamarádů a užijete si i spousta legrace!

Emailová adresa: diskusni.forum@malgym.cz